Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко зустрілася із представницею Міжнародної організації Action Against Hunger (ACF)

Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко поспілкувалася з представницею Міжнародної організації Action Against Hunger (ACF) Katerina Krejcova задля обговорення актуальних потреб внутрішньо переміщених людей та надання їм допомоги.

«Багато людей евакуйовувалися з тих областей України, де ведуться активні бойові дії. У нашу область з першого дня війни прибули понад 150 тисяч людей. Щоденно ми вивчаємо їхні потреби. Переконана, що наша спільна робота щодо допомоги усім, хто в час війни росії проти України вимушено залишив свою оселю, буде результативною», – зауважила Людмила Сірко.

Посадовця розповіла про облаштування прихистків, проведення поточних та капітальних ремонтів закладів, де проживатимуть ВПО, залучення для цього благодійних фондів, забезпечення необхідними продуктами харчування, засобами гігієни, проведення оздоровчої кампанії, надання гуманітарної допомоги для геріатричних центрів, закладів охорони здоров’я та створення реабілітаційних центрів.

Йшлося й про працевлаштування ВПО, реалізацію грантових проєктів щодо підтримки малого і середнього релокованого бізнесу міжнародними організаціями, про урядові гранти на власну справу в межах проєктів “єРобота”, «Доступні кредити 5-7-9%», проведення курсів щодо здобуття іншої спеціальності переселенцями.

Katerina Krejcova ознайомила з роботою Міжнародної організації Action Against Hunger (ACF) у Чернівецькій області, зокрема, розповіла про надання грошової та гуманітарної допомоги ВПО. Важливо, що продуктові набори (вагою більше 35 кілограм кожний) були надані для переселенців Івано-Франківщини, зокрема для тих, які проживають у с. Кути Косівського району, с-щі Єзупіль та с. Печеніжин Івано-Франківського району. Найближчим часом планується надання грошової допомоги переселенцям Солотвинської територіальної громади, продуктових наборів переселенцям с. Дзвинячі Івано-Франківського та с. Білоберізки Верховинського районів.

Під час зустрічі опрацювали соціальну карту надання необхідної допомоги ВПО, провели моніторинг адаптації та їх проживання на території Івано-Франківщини з метою надання різних видів допомог. Йшлося також про підтримку людей з Херсонської області.

«Ми щоденно вивчаємо потреби переселенців та активно допомагаємо їм. Завдяки нашій співпраці із міжнародними партнерами ми створимо всі умови задля допомоги потребуючим у складний час війни», – наголошувала Людмила Сірко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *