Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко зустрілася із представниками благодійного фонду «Happy kids» (Республіка Польща)

Відбулася робоча зустріч заступниці голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко із представниками благодійного фонду «Happy kids» (Республіка Польща), де обговорювалися можливі варіанти співпраці щодо реалізації проєкту забезпечення дітей, позбавлених батьківського піклування належними умовами для проживання та виховання, наближених до сімейних.

У заході взяли участь фахівці департаментів міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад, розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, служби у справах дітей ОДА.

Представники благодійного фонду «Happy kids» (Республіка Польща) розповіли про можливість будівництва на Прикарпатті комплексу житлових будинків для проживання у них батьків-вихователів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та вихованців дитячих будинків сімейного типу.  У кожному такому  будинку зможуть проживати 8-10 діток та двоє опікунів. Будуть облаштовані кімнати для проживання, загальний простір для родини,  ванні кімнати та два гаражні місця. А на одну локацію – дитячий майданчик та місце для занять спортом.

Людмила Сірко подякувала польським партнерам за їх підтримку дієву дітей, позбавлених батьківського піклування і зазначила: «Надзвичайно важливо забезпечити сімейним вихованням дітей, позбавлених можливості виховуватися у своїй родині. А це саме та важлива підтримка дітей, яким необхідна допомога.  Переконана, що для дитини немає нічого кращого, аніж рости в дружній та люблячій сім’ї. Завдяки благодійному фонду «Happy kids»  з’являються нові можливості щодо будівництва для таких сімей зручно облаштованих будинків».

Обговорювали низку важливих питань з приводу подальшого плану дій щодо будівництва дитячих будинків сімейного типу, вимоги до їх місця розташування, комунальну інфраструктуру, соціальну мережу, проєктні та технічні вимоги до них.

«Створення   дитячих  будинку  сімейного  типу,  забезпечення належних умов  для  виховання  в  сімейному  оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, є надзвичайно важливим питанням для обласної військової адміністрації. І задля цього ми об’єднуємо зусилля  міжнародних благодійних фондів, громадських партнерів,  органи місцевого самоврядування та волонтерів», – наголосила Людмила Сірко.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *