Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Луців Є. Люди з легенди

Щойно у ТОВ «Надвірнянська друкарня» вийшла друком книга Євгена Луціва «Люди з легенди. Життя та боротьба Мирона і Марти Свідруків» за сприяння міського голови Зіновія Андрійовича, районної організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів, культурно-мистецького фонду ім. В. Луціва.

Луців Є. Люди з легенди [Текст]: життя та боротьба Мирона і Марти Свідруків: літер. публіцистика / Євген Луців; передм. Оксани Козак. – Надвірна: ТОВ «Надвірнянська друкарня», 2015. – 100 с.; іл.

В книзі розповідається про життя та боротьбу надвірнянців – брата і сестру Мирона і Марту Свідруків, які виборювали волю Україні в лавах УПА зі зброєю в руках і загинули як герої. В книзі подаються спогади родини, земляків, витяги з протоколів допитів слідчими МДБ, пісні Мирона, а також текст славнозвісної пісні «Рости, рости. Черемшино…», яку Марко Боєслав присвятив Марті Свідрук.

Книга розрахована на широке коло читачів, яким не байдужа історія рідного краю, які шанують пам»ять про героїв, які віддали свої життя за незалежну Україну.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *