«Листопадовий зрив – 2015»
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/11/%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%B7%D1%80%D0%B8%D0%B2-002.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/11/%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%B7%D1%80%D0%B8%D0%B2-002.jpg)
В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» 05 листопада 2015 року відділ молоді та спорту райдержадміністрації спільно з відділом освіти райдержадміністрації, Товариством Червоного Хреста України, ДЮСШ та Надвірнянським туристично-інформаційним центром провели районну патріотично-спортивну гру «Листопадовий зрив – 2015», приурочену відзначенню в районі ЗУНР.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/11/%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%B7%D1%80%D0%B8%D0%B2-005.jpg)
В грі взяли участь учні старших класів Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, № 2, №3, № 4, фізико-математичного ліцею та ПТУ № 11.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/11/317.jpg)
На майдані Шевченка команди в складі 5 осіб виступили з своїм представленням, що включало в себе: назву команди, гасло та емблему. Учасники отримали карту міста з маршрутом та позначеними точками, де на них чекали інструктори з різних напрямків.
«Листопадовий зрив – 2015» включав в себе наступні завдання:
1. Заспівати 2 стрілецькі пісні.
2. 5 питань з історії ЗУНР.
3. Розкладання та складання автомата на швидкість.
4. Надання першої медичної допомоги.
5. 5 питань з історії Надвірнянщини.
6. Фізичні вправи на витривалість.
7. Навики туризму та орієнтування.
За підсумками суддівської колегії І місце зайняла команда Надвірнянської ЗОШ № 3, ІІ місце у команди Надвірнянської ЗОШ № 2, ІІІ місце вибороли хлопці Надвірнянського ПТУ № 11. Переможці нагороджені грамотами та цінними подарунками від відділу молоді та спорту райдержадміністрації.
Іншим командам вручено подяки за участь у грі та заохочувальні подарунки.
Загалом 2 активні, корисні години гарного осіннього дня провели учні шкіл нашого міста.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/11/%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%B7%D1%80%D0%B8%D0%B2-012.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2013/05/123.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/11/%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%B7%D1%80%D0%B8%D0%B2-002.jpg)
В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» 05 листопада 2015 року відділ молоді та спорту райдержадміністрації спільно з відділом освіти райдержадміністрації, Товариством Червоного Хреста України, ДЮСШ та Надвірнянським туристично-інформаційним центром провели районну патріотично-спортивну гру «Листопадовий зрив – 2015», приурочену відзначенню в районі ЗУНР.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/11/%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%B7%D1%80%D0%B8%D0%B2-024.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/11/%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%B7%D1%80%D0%B8%D0%B2-005.jpg)
В грі взяли участь учні старших класів Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, № 2, №3, № 4, фізико-математичного ліцею та ПТУ № 11.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/11/217.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/11/317.jpg)
На майдані Шевченка команди в складі 5 осіб виступили з своїм представленням, що включало в себе: назву команди, гасло та емблему. Учасники отримали карту міста з маршрутом та позначеними точками, де на них чекали інструктори з різних напрямків.
«Листопадовий зрив – 2015» включав в себе наступні завдання:
1. Заспівати 2 стрілецькі пісні.
2. 5 питань з історії ЗУНР.
3. Розкладання та складання автомата на швидкість.
4. Надання першої медичної допомоги.
5. 5 питань з історії Надвірнянщини.
6. Фізичні вправи на витривалість.
7. Навики туризму та орієнтування.
За підсумками суддівської колегії І місце зайняла команда Надвірнянської ЗОШ № 3, ІІ місце у команди Надвірнянської ЗОШ № 2, ІІІ місце вибороли хлопці Надвірнянського ПТУ № 11. Переможці нагороджені грамотами та цінними подарунками від відділу молоді та спорту райдержадміністрації.
Іншим командам вручено подяки за участь у грі та заохочувальні подарунки.
Загалом 2 активні, корисні години гарного осіннього дня провели учні шкіл нашого міста.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/11/49.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/11/%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%B7%D1%80%D0%B8%D0%B2-012.jpg)
0 Коментарі