Людмила Сірко взяла участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики
Розглянули питання про:
– надання Прикарпатському онкоцентру та обласній клінічній лікарні дозволів на списання майна;
– надання обласній дитячій клінічній лікарні згоди на проведення будівельних робіт з реконструкції приймального відділення екстреної медичної допомоги;
– передачу іншого окремого індивідуально визначеного майна Прикарпатського клінічного онкологічного центру у комунальну власність Калуської міської громади.
Також на комісії погодили внесення змін до переліку заходів на 2026 рік Програми розвитку підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради.
0 Comments