Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Майбутнє обираєш ти! “Світ професій – мій вибір, мій успіх”

          Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням. Як свідчить статистика, сьогодні серед безробітних – кожна друга молода людина у віці до 30 років, кожний п'ятий – випускник школи.

     З метою визначитися у своїй професійній спрямованості, зробити вибір та в майбутньому відчути щастя життєвої реалізації, 06 жовтня 2014 року для учнів 6 – 7 класів Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 був проведений День відкритих дверей центру зайнятості. В заході взяли участь понад 15 дітей.

    Уляна Півторанюк – головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Надвірнянського районного центру зайнятості розповіла учням про важливість вибору професії, спеціальності. В залі семінарів був проведений профінформаційний семінар : «Ти і твоя професія в майбутньому», практичним завданням стала для всіх дискусія та обговорення ролі професійної діяльності для кожного, виходячи з умінь, знань та здібностей.

          Одна з учениць сказала: « Я обрала професію вчителя. Але перш за все потрібно мати велике серце, щоб бути вчителем, потрібно любити дітей».

         Так, підтвердила її слова    фахівець, адже : «Правильний вибір принесе користь не тільки собі, а й своїй країні, людям, неправильний же вибір завдасть шкоди. Тому я бажаю Вам, діти, щоб Ви прославились в праці. Ким би ви не стали, насамперед, ви повинні бути людьми – добрими, чесними, чуйними до чужого горя». Школярі отримали цікаві інформаційні наповнення в папку: «Професійний гороскоп», «Самі щасливі професії», «Вислови відомих людей про працю», «Топ жіночих та чоловічих професій» і т.п.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *