Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Майбутнє та сьогодення військової служби за контрактом як альтернатива зайнятості

Одним із варіантів працевлаштування для безробітних військовослужбовців є служба за контрактом в Збройних Силах України.

Одним із варіантів працевлаштування для безробітних військовослужбовців є служба за контрактом в Збройних Силах України.
Надвірнянськийрайонний центр зайнятості продовжує співпрацю з військкоматом щодоорієнтації безробітних на військову службу за контрактом. Фахівцями постійно організовуються відповідні заходи для осіб з числа незайнятого населення, які виявили бажання ознайомитись з перевагами військової служби за контрактом. Це і міні-ярмарки вакансій, і семінари з орієнтації на контрактну службуЗСУ.
Так,28 вересня 2016 рокудля безробітних чоловіків, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, було проведено тематичний захід: «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» за участю заступника військового комісара – капітана Андрія Левицького. Основною метою семінару було інформування присутніх щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву, формування позитивного відношення до служби вЗСУ.
Розпочав захід директор районного центру зайнятості Володимир Петрішак, який зазначив, що проходження служби за контрактом дає можливість бути не тільки працевлаштованим, але й гарантовано отримувати заробітну плату та інші соціальні гарантії.
Представник військового комісаріату ознайомив учасників із Положенням про проходження громадянами військової служби за контрактом, про умови прийому і пільги для військовослужбовців,терміни дії контрактів, умови служби та перспективи кар’єрного росту, державні гарантії, тощо.  За його словами, чимало наших земляків за власним  бажанням направляються на службу за контрактом, поповнюючи ряди сухопутних, повітряних або військово-морських сил. Під час проведення семінару своїм досвідом служби в зоні проведенняантитерористичноїоперації поділився демобілізований військовослужбовець, який розповів про патріотизм і самовідданість вояків, які захищають Україну на Сході.
 Присутні чоловіки взяли для себе багато корисної інформації. 
 
 
Уляна Півторанюк – провідний фахівець
з профорієнтаційної роботи відділу акт. підтримки без роб.
Надвірнянського районного центру зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *