Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Маємо наблизити систему поводження з відходами електронного обладнання до стандартів ЄС, — Геннадій Зубко

Сьогодні в країні не існує дієвого механізму збору та переробки відходів електронного і електричного обладнання.

В той час, як в ЄС відповідна нормативна база існує з 1990 року з вагомими конкретними позитивними результатами. Директиви Європейського Союзу повинні бути на сьогоднішній день імплементовані в Україні. Тож розробка моделі «Впровадження системи управління відходами електронного та електричного обладнання (WEEE) в Україні» є вкрай актуальною для нашої держави. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко під час круглого столу, на якому обговорювалась відповідна модель системи управління відходами електричного та електронного обладнання та елементів живлення.

Мета проекту Twinning полягає в поступовому наближенні системи управління відходами в Україні до стандартів ЄС та впровадженні ефективних та сталих механізмів переробки побутових відходів, зокрема, відходів електронного і електричного обладнання та елементів живлення.

«З огляду на існуючі екологічні проблеми маємо докорінно модернізувати національну систему поводження з відходами і наблизити її до європейських стандартів», — зазначив Геннадій Зубко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *