Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Майстерня професій

  

  
Вибір професії це надзвичайно важливий етап у житті людини, адже від цього вибору залежить майбутнє людини. Добре коли це питання вас цікавить особисто – це означає, що ви маєте високу соціальну позицію і маєте якусь конкретну мету у житті. Погано, коли батьки здійснюють за вас цей непростий вибір, тому що може статися так, що ви будете усе своє життя займатись справою, яка вас не цікавить, яка вам зовсім недовподоби.                    
         З метою правильного вибору, вироблення у дітей свідомого ставлення до праці, професійного самовизначення відповідно до своїх можливостей, здібностей і з урахуванням вимог ринку праці та надання можливості кожній дитині спробувати себе в різних професіях на території Делятинської               ЗОШ №1 смт.Делятин 06 жовтня відбувсяпрофорієнтаційний інтерактивний масовий захід «Майстерня професій».                    
          Організатором інтерактивного заходу став Надвірнянський районний центр зайнятості.Захід відвідали близько100  дітеймісцевих шкіл та взяли участь представникироботодавців району.
          На розгорнутому майданчику школи були представлені понад 15 професій, такі як: рятувальник- пожежник, лікар, медична сестра, перукар, візажист, манікюрник,бармен, офіціант, програміст, військовослужбовець, слюсар з ремонту автомобілів, кухар, піцейола, швачка, бухгалтер, пекар,поліцейський.Щоб взяти участь в «Майстерні професій» дітям потрібно було зареєструватися в «центрі реєстрації» для отримання своєї першої «Трудової книжки»,яка давала їм можливість «влаштуватись на роботу»  та ознайомитись з правилами поведінки під час гри і наявними професіями.Далі діти «влаштовувались на роботу»та, пройшовши майстер-клас від справжніх професіоналів,кожен «працівник» виконував свої професійні обов’язки, за що отримував «заробітню плату», яку в подальшому зміг обміняти на солодощі.
Захід був цікавим та корисний, оскільки дав змогу ближче познайомитися з роботою професіоналів різних професій. Діти в  захваті та з завзяттістю виконували «роботу»та спілкувалися з роботодавцями, активно «влаштовувалися на роботу та заробляли свої перші гроші», за які купували в «магазині Майстерні» солодощі.
Інтерактивний захід «Майстерня професій», подарував дітям можливість ненадовго подорослішати, проявити свої таланти і здібності, а профорієнтаційна спрямованість заходу та ігрова форма його проведення  дозволили підростаючому поколінню максимально усвідомити значущість тієї чи іншої професії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *