Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Майбутнє туризму в області – це державно-приватне партнерство

15 грудня представники влади та суб’єкти туристичної діяльності області взяли участь в онлайн-конференції «Роль організацій з менеджменту дестинацій для сталого розвитку туризму».

Завданням проведення заходу було встановлення і розширення діалогу між представниками малого та середнього бізнесу, бізнес-асоціаціями, представниками органів місцевої влади та самоврядування, експертного середовища з метою виявлення проблем розвитку у сфері менеджменту туристичних дестинацій для сталого розвитку міст і громад.

Під час дискусії учасники мали змогу ознайомитися із досвідом колег із Хорватії, Польщі та Угорщини у сфері просування територій та колаборацій на базі Організацій управління дестинаціями (Destination Management Organizations, DMOs), обмінятися кращими практиками менеджменту та маркетингу туризму в регіонах та містах України.

Конференція також сприяла напрацюванню чітких рекомендацій щодо створення національних, регіональних та місцевих DMOs.

Начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Віталій Передерко, запрошений у якості одного зі спікерів, розповів у презентації про стан розвиту державно-приватного партнерства у сфері туризму на Прикарпатті, ініціативу створення та розвитку платформи співпраці у формі «Туристичної ради Івано-Франківської області», про маркетингові ініціативи та спільні проєкти регіональної влади і бізнесу у 2017-2020 рр.

Мета спільних проєктів влади і бізнесу в області полягає в об’єднанні зусиль всіх туристичних стейкхолдерів для промоції Івано-Франківщини як туристичної дестинації. Саме тому, на думку Віталія Передерка, існує необхідність створення регіональної туристичної організації (далі – РТО) як інституції, яка займатиметься туристичним маркетингом і працюватиме через модель державно-приватного партнерства у статусі DMO.

«В Івано-Франківській області немає РТО, але рівень співпраці влади, бізнесу, громадських організацій достатньо високий. Ми можемо швидко об’єднуватися для реалізації проєктів та участі у маркетингових кампаніях», – резюмував Віталій Передерко.

У 2020 році представники туристичної сфери Івано-Франківщини спільно з працівниками відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації брали участь в онлайн семінарах та воркшопах, присвячених мережуванню, розвитку регіональних і локальних туристичних організацій, розробці нових туристичних продуктів, якості та стандартизації в туризмі, безпеці як головному пріоритету дестинацій.

У результаті навчання були підготовлені проєкт адміністративної структури Прикарпатської РТО, потенційний склад учасників об’єднання, нові туристичні продукти внутрішнього туризму тощо.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *