Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Майже 15 тисяч прикарпатців отримали компенсацію за спожиту електроенергію

Кабінет міністрів України затвердив постанову щодо надання компенсації побутових споживачів, які втратили пільговий тариф через введення фіксованої ціни на електроенергію. Протягом першого кварталу 2021 року (січень-березень) окремі категорії населення отримуватимуть відшкодування у розмірі різниці вартості спожитої електричної енергії, що виникла через застосування єдиної ціни. Зарахування відбуватиметься автоматично на особові рахунки клієнтів.
Січнева компенсація за електроенергію вже на особових рахунках споживачів. На території Івано-Франківської області її отримали 14 987 домогосподарств. Йдеться про побутових споживачів, які не мають субсидії і належать до однієї з категорій:

– населення, яке використовує в побуті електроопалення (щодо якого станом на 31 грудня 2020 року діяли відповідні знижені тарифи);

– населення, яке проживає в негазифікованих багатоквартирних будинках, де відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (щодо якого станом на 31 грудня 2020 року діяли відповідні знижені тарифи);

– багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Розмір січневого відшкодування можна переглянути:

– у друкованих платіжках, які населення отримає в лютому;

– в персональному кабінеті https://my.pret.com.ua/ (розділ «Оплати» або завантаживши рахунок);

– у Viberчат-боті www.bit.ly/pret_bot (меню «Історія платежів» або завантаживши рахунок).

Крім того, сума до оплати за січень у персональному кабінеті, чат-боті та в інших платіжних системах виставлена вже з урахуванням компенсації. Наголошуємо, що повна сума відшкодування розраховується з фактичного обсягу спожитої електроенергії. Тому не забувайте щомісяця вчасно подавати показник лічильника.

Детальніше про розмір відшкодування та його розрахунок можна дізнатись у вкладеному файлі

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *