«Мандруємо ріднокраєм»
01 червня 2016 року в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» в с. Білі Ослави розпочався пластовий табір з денним перебуванням «Мандруємо рідно краєм», який фінансується відділом молоді та спорту райдержадміністрації за районного бюджету. 50 новаків впродовж 14 днів набуватимуть нових знань про життя в природі, відвідувати навчально-тренувальні, пізнавальні заняття, брати участь у екскурсіях та мандрівках, активно відпочиватимуть в духовно-патріотичному дусі під пильним оком виховників Білоославської Станиці НСОУ Пласт.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/13391461_501815246690037_1081868908049712195_o.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/13403912_501494503388778_4711324595188987401_o.jpg)
Вчора, 07 червня табір відвідали начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації – Христина Богославець, начальник відділу освіти райдержадміністрації – Степан Северилов та головний спеціаліст відділу молоді та спорту райдержадміністрації – Наталія Грицюк, які взяли участь у закритті таборового дня та поспілкувалися з дітками про їхнє пластове життя.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/13340120_501492230055672_6834333739105037021_o.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/13346200_501492426722319_3707213834045641973_o.jpg)
01 червня 2016 року в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» в с. Білі Ослави розпочався пластовий табір з денним перебуванням «Мандруємо рідно краєм», який фінансується відділом молоді та спорту райдержадміністрації за районного бюджету. 50 новаків впродовж 14 днів набуватимуть нових знань про життя в природі, відвідувати навчально-тренувальні, пізнавальні заняття, брати участь у екскурсіях та мандрівках, активно відпочиватимуть в духовно-патріотичному дусі під пильним оком виховників Білоославської Станиці НСОУ Пласт.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/13416775_501492393388989_6717018566261301628_o.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/13391461_501815246690037_1081868908049712195_o.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/13403912_501494503388778_4711324595188987401_o.jpg)
0 Коментарі