Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Марія Савка: Питання оснащення лікарень киснем і страхування медичних працівників повинні бути на щоденному контролі голів РДА

За останню добу на Прикарпатті підтверджено ще 437 нових випадки захворюваності на коронавірус. В Україні виявлено 10945 хворих на COVID-19.

Такі дані сьогодні під час щотижневої онлайн-наради із головами райдержадміністрацій повідомила в.о. голови обласної державної адміністрації Марія Савка.

Управлінець зазначила, що на сьогодні протидії поширенню коронавірусу приділяється значна увага з боку керівництва держави та області. Так, впродовж останнього місяця у медичних закладах області на понад 50% збільшено кількість ліжкомісць. Наразі у лікарнях Прикарпаття вже розгорнуто 2777 ліжок. Однак є ряд проблемних питань, які потребують особливого контролю з боку голів райдержадміністрацій. Це, зокрема, стосується підведення кисню до ліжок та активізації роботи щодо страхування медичного персоналу, який задіяний під час лікування хворих на коронавірус.

«Невідкладного вирішення сьогодні потребує питання забезпеченості киснем ліжкового фонду, – наголосила Марія Савка. – Адже з близько трьох тисяч ліжок, облаштованих для лікування хворих на COVID-19, лише 1071 оснащено киснем».

Керівниця області також зазначила, що для забезпечення кисневими точками ліжкового фонду та придбання концентраторів область отримала субвенцію у сумі 18 мільйонів. Додатково очікують ще на 24 мільйони гривень.

Під час наради йшлося про проведення тестувань методом ПЛР. Зазначалося, що за добу в області проводиться від 1800 до 1900 досліджень. Результати тестувань надаються впродовж 24-х годин.

Окрім того, було проаналізовано дотримання карантинних заходів під час вихідних днів. Наголошувалося, що в області спостерігається розуміння з боку підприємців щодо дотримання протиепідемічних заходів. Так, за останні дні кількість порушень зменшено на 30 відсотків. Зокрема, із 2121 проведеної перевірки виявлено 71 порушення і складено 62 протоколи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *