Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Марія Савка: Розпорядники бюджетних коштів повинні активізувати роботу з ефективного використання фінансового ресурсу та його залучення у соціально-економічний розвиток області

Сьогодні на нараді під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки заслухали та обговорили інформацію про стан використання коштів, які надійшли в область з Державного бюджету і Державного фонду регіонального розвитку у вигляді субвенцій.
За інформацією начальника головного управління Державної казначейської служби України в області Віри Смачило, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» місцевим бюджетам нашої області затверджено 31 міжбюджетний трансферт.

Станом на початок жовтня в повному обсязі перераховані 9 субвенцій, зокрема, на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО, ветеранів війни та членів їх сімей, осіб з інвалідністю, а також придбання ангіографічного обладнання, створення оперативно-диспетчерських служб, створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при навчальних закладах, реалізацію пілотного проекту щодо розвитку системи екстренної медичної допомоги, відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань.

Окрему увагу було приділено аналізу ризиків у виконанні програм і проектів, що реалізуються за рахунок коштів «Державного фонду регіонального розвитку». Розпорядникам бюджетних коштів наголошено, що основними умовами відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, зокрема, є співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків. Тому необхідно звернути особливу увагу на дотримання бюджетного законодавства при їх використанні.

«Нам необхідно приділити особливу увагу питанню бюджетної дисципліни. Обласна державна адміністрація зі свого боку зробила всі необхідні кроки задля залучення цих коштів. Розпорядникам коштів на місцях до кінця року необхідно докласти максимум зусиль, щоби використати кошти Державного бюджету і залучити їх через різноманітні програми і проекти у розвиток Прикарпаття», – наголосила Марія Савка.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *