Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Марія Савка: Скоординовані дії усіх служб – важлива складова прийняття ефективних рішень у випадку надзвичайних ситуацій на автошляхах

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулося засідання регіонального штабу «Безпечний проїзд на дорогах області в осінньо-зимовий період 2019-2020 років». Обговорено питання готовності автодоріг Івано-Франківщини до зимового періоду та забезпечення вчасного реагування на надзвичайні ситуації.
Марія Савка зазначила, що скоординовані дії усіх служб дуже важливі під час прийняття ефективних рішень у випадку надзвичайних ситуацій на автошляхах в осінньо-зимовий період.

Начальник Служби автомобільних доріг області Василь Буджак повідомив про ситуацію, що склалася на автодорогах Прикарпаття під час надзвичайної ситуації 22-23 листопада цього року, і зазначив, що працівники служби спрацювали добре, а допущені недоліки обов’язково будуть враховані.

Під час засідання вирішено, що в разі виникнення надзвичайних ситуацій будуть здійснюватися технологічні перерви в русі транспорту, координовані працівниками ГУ Нацполіції в області, щоб техніка мала змогу впорядкувати дорожню смугу і привести її до задовільного для проїзду стану. Також проведено відповідні консультації з підрядниками – щодо технічної готовності останніх та забезпечення чергування в період прогнозованого погіршення природніх умов. Наголошувалося, що маючи успішний досвід проходження осінньо-зимового сезону минулого року, потрібно докласти максимум зусиль, для того щоб правильно зорганізувати роботу й цієї зими.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *