Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Марія Савка: Завдяки коштам ДФРР ми маємо змогу реалізувати ті інфраструктурні об’єкти, які допоможуть громадам розвиватися

Сьогодні під керівництво першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, за участю заступника голови ОДА Василя Івасика, головних розпорядників коштів, виконавців та замовників робіт відбулася нарада щодо ефективного використання коштів з Державного фонду регіонального розвитку.
Присутні проаналізували стан реалізації інфраструктурних об’єктів, які будуються за кошти ДФРР та за умови 10-ти відсоткового співфінансування із місцевих бюджетів.

Зазначалося, що наразі в області є 44 об’єкти, які подані для реалізації за рахунок фінансування із ДФРР цього року, та 7 перехідних. Загальна сума фінансового ресурсу фонду для Прикарпаття складає 282 мільйони гривень.

Марія Савка зазначила, що на сьогодні є ряд об’єктів, на яких уже завершено усі ремонтно-будівельні роботи. Це, зокрема, школа у селі Раковець. Однак є і такі, де рівень виконання робіт низький, або частково відсутнє співфінансування із місцевих бюджетів.

«Критичним наразі є той факт, що ініціатори проектів ДФРР, – а це органи місцевого самоврядування, – попри задекларовану співучасть у фінансуванні, не виділяють коштів на спорудження соціально важливих об’єктів», – зауважила Марія Савка.

Управлінець наголосила, що усі зобов’язання повинні бути виконаними до кінця року. Лише в такому випадку можна буде реалізувати запропоновані проекти та скористатися коштами ДФРР, який допомагає громадам розвиватися.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *