Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Медичні заклади Прикарпаття отримують гуманітарну допомогу від Міжнародної організації з міграції, яка входить до системи ООН

«Пральні та сушильні машини, а також пральні порошки отримали сьогодні Івано-Франківський обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр та КНП «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня». Гуманітарну допомогу надала Міжнародна організація з міграції, яка входить до системи ООН», – про це розповіла заступник голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко під час зустрічі із благодійниками.

Йшлося про інші потреби закладів охорони здоров’я. Представники благодійної організації висловили готовність співпрацювати  із Івано-Франківщиною й надалі.

«Наші міжнародні партнери ефективно допомагають приймати внутрішньо переміщених осіб. У теперішній нелегкий для України час всі працюють злагоджено, як єдине ціле, заради єдиної мети – перемоги України у війні.  А ефективна співпраця з різними організаціями, фондами та спільнотами наближає цей день», – зауважила Людмила Сірко.

На завершення зустрічі посадовиця подякувала представникам МОМ за  допомогу та підтримку.

Фото за посиланням.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *