Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Медики нагадують, що перервати ланцюг поширення COVID-19, можна лише масовою вакцинацією

Не зволікати зі щепленням від СOVID-19 сьогодні закликала на щоденному брифінгу заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко. Посадовиця наголосила на необхідності імунізації й дітей віком від 12 років. Адже цього епідсизону більше хворіють діти.

Щодня з цією недугою в області госпіталізовують близько півтори сотні дорослих та півтори десятка дітей. Для лікування ковідних хворих у 28 медзакладах області облаштовано 3617 ліжок, 1688 з яких станом на сьогодні зайнято. У відділеннях реанімації перебувають 118 пацієнтів, 32 з яких підключені до апаратів ШВЛ. Як повідомила заступниця голови ОДА, за минулу добу на COVID-19 захворіли 542 особи, а 115 госпіталізували. Всього від COVID-19 померли 3416 людей, 146 за 15 днів лютого, а 9 за попередню добу. Медики вкотре нагадують, що перервати ланцюг поширення коронавірусної хвороби можна тільки завдяки масовій вакцинації населення.

Станом на сьогодні вже проведено 870 562 щеплення, а саме 33,1% населення Прикарпаття провакциновано однією дозою і 30,6% – двома. За попередню добу в області провели 1778 щеплень.

Йшлося і про можливість отримати бустерну дозу, для всіх, хто щепився як мінімум півроку тому, щоб покращити ефект імунізації. До речі, бустерною дозою вакцинувалося вже понад 7 тисяч прикарпатців.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *