Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Медики Прикарпаття обговорили ситуацію, спричинену новим коронавірусом у Китаї

28 січня в департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації, під керівництвом в. о. директора департаменту Ірини Кобельської та в. о. директора ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» Руслана Савчука відбулося засідання штабу з епідеміологічного нагляду. Учасники обговорили ситуацію захворюваності в Китаю, спричинену новим коронавірусом.
Нагадаємо, що в Україні не виявлено жодного випадку коронавірусної інфекції 2019-nCoV, проте департамент охорони здоров’я спільно з обласним лабораторним центром МОЗ України розробили план заходів щодо недопущення занесення та поширення випадків цього захворювання.

Серед основних заходів – створення оперативного штабу, готовність закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги особам, які б відповідали випадку 2019-nCoV, підтримка необхідного запасу засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, профілактичних препаратів, дезінфекційних засобів. Крім того, планують провести додаткові навчання медичного персоналу з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявлені особи, що відповідає визначенню випадку 2019-nCoV.

Також учасники засідання штабу долучилися до телеконференції на тему «Випадки пневмонії у Китаї, Таїланді, Японії та Південній Кореї, спричиненої новим корона вірусом». Захід проводив в. о. генерального директора центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України Ігор Кузін. Головне, про що говорили – це заходи готовності та оперативного реагування у всіх областях. Бажаючі мали змогу запитати спікера, зокрема, й про симптоми нового коронавірусу та як запобігти поширенню інфекції за наявності симптомів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *