Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Медики Прикарпаття радять як уберегтися від можливого небезпечного інфекційного захворювання

Задля недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Івано-Франківщині проводяться превентивні заходи, спрямовані на протидію ймовірному захворюванню. Так, тепер здійснюють дезінфекцію у транспортних засобах міжміського і міського сполучення, місцях масового скупчення населення (автомобільні, залізничні вокзали, аеропорт, ринки, супермаркети, заклади громадського харчування).
Проводиться постійний моніторинг епідеміологічної ситуації з урахуванням ризику занесення коронавірусної інфекції із сусідніх територій та держав.

На час запровадження карантину максимально обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Діяльність закладів освіти переведено в режим дистанційного навчання.

Керівникам підприємств, установ та організацій рекомендовано запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, а людей з ознаками гострих респіраторних захворювання негайно відправляти додому на самоізоляцію. Здійснювану працівниками роботу максимально перевести на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій. Рекомендується регулярно провітрювати службові приміщення, при можливості проводити дезінфекційні заходи за допомогою кварцування.

Медики Прикарпаття також радять жителям області максимально обмежити фізичні контакти.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *