Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Ми можемо здолати ворога, який знахабнів» – голова РДА Володимир Пасько

Надвірнянці і надалі з активною громадською позицією збирають допомогу для тих, хто на лінії вогню проявляє патріотизм, мужність і відстоює цілісність української держави, допомагають нашим військовим на Сході хто, чим може.
27 грудня буде відправлено 2 автобуси з допомогою. Завдяки злагодженій роботі Надвірнянської РДА, районної ради, закладів освіти та усіх небайдужих було зібрано близько 6 тонн продуктів харчування, а саме: домашні вареники, консерви, тушонки, домашня консервація, макаронні вироби, крупи, солодощі, теплий одяг, будівельні матеріали, утеплююча плівка для бліндажів.
Зворушливим подарунком для наших захисників стануть ангелочки-обереги та новорічні подарунки, виготовлені власноруч дітками Надвірнянського районного Центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. Оберегом для наших хлопців стане образ Пресвятої Діви Марії.
Особлива подяка висловлюється Надвірнянським ДНЗ «Пролісок» і «Сніжинка» та ДНЗ «Малинка» с. Гвізд.
Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Пасько відвідав Надвірнянський районний Центр допомоги учасникам АТО/ООС та ознайомився з роботою Центру.
Володимир Пасько наголосив на консолідації зусиль усіх свідомих українців, адже, не залежно від територіальної приналежності та віку «ми можемо здолати ворога, який знахабнів». «Підтримати українську армію, яка воює з бойовиками на сході країни – справа честі кожного. Тим паче, що в її лавах є і наші військові-земляки, що проходять службу в районі бойових дій».
Вантаж буде доставлено до 10-ї гірсько-штурмової бригади, 128-ї гірсько- піхотної бригади та 93-ї окремо механізованої бригади, де проходить службу багато наших земляків.
Протягом двох тижнів тривав збір допомоги, а координацію заходів з формування вантажу здійснювали ГО «Всеукраїнське об’єднання воїнів АТО Прикарпаття» та Надвірнянський районний Центр допомоги учасникам АТО/ООС.
Надвірнянська районна державна адміністрація висловлює щиру подяку всім, хто долучився до збору допомоги для підтримки українських воїнів.
Слава Україні!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *