Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ми тут, щоб допомогти!


В Україні працюють 11 Центрів допомоги врятованим для громадян, які постраждали від будь-якого виду насильства під час війни.

Платформа допомоги врятованим – це онлайн-майданчик, на якому зібрані актуальні можливості, інструменти допомоги та контакти ключових сервісів підтримки постраждалих від  війни. Тут ви знайдете як урядові сервіси, так і ініціативи, створені у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями.

Якщо Ви постраждали від воєнних дій чи вимушено залишили свою домівку – Платформа стане компасом для пошуку можливостей, порад та інструментів  підтримки.

Якщо Ви, Ваші близькі/родичі постраждали від насильства – Платформа збільшить Вашу обізнаність, як взаємодіяти з постраждалою особою, та надасть поради, як не допустити повторної травматизації Вашої близької людини.

Якщо Ви фахівець по роботі з постраждалими від війни – Платформа допоможе знайти корисні матеріали для використання у роботі з постраждалими та контакти ключових надавачів підтримки для подальшої співпраці на допомогу громадянам України.

https://www.help-platform.in.ua/

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *