Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Мій татусь – хоробре серце

   

   
Нещодавно у читальній залі Ланчинської бібліотеки-філії для дорослих відбулося незвичайне свято: воїнів АТО вшановували в іпостасі люблячих і найкращих у світі батьків. Вітали татусів – їхні діти. На цю трепетну і зворушливу зустріч запрошено патріотів України: Акперова Аліка, Голінея Миколу, Хромова Михайла, Дяченка Михайла з Ланчина та Голинського Володимира з Добротова. Ведучі Марія Попович (завідувач Бібліотеки) та Світлана Михайлюк (провідний спеціаліст Надвірнянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді) зуміли створити теплу атмосферу свята, щоб хоч на мить забулося лихо, що затьмарює очі.

  
Люблячі дітки дарували батькам власноруч виготовлені листівки «Мій татусь – Хоробре Серце». Усіх присутніх заполонила своїм неповторним голосом Вікторія Гресько, яка виконала пісні «У нашому серці» та «Батькам». Багато оплесків отримали маленькі читці – брати Назар та Андрій  з мамою Любою Дутчак, що звеселили присутніх гуморесками.  А конкурс «Я – гарний кухар» показав, як наші воїни майстерно вміють готувати те, що полюбляють їхні діти.                               Звісно воїнів-патріотів на святі чекав сюрприз – подарунки, які вручила і батькам і дітям Світлана Михайлюк.
Насамкінець діти прочитали молитву, складену нашим народом, яку вони промовляють щодня: Зішли, Боже, ласки на дітей маленьких, щоб виросли на потіху батька й неньки. Май, Боже,в опіці всю нашу родину, глянь ласкавим оком ще й на Україну! 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *