Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Мінімальна заробітна плата у розмірі 3200 грн. забезпечить надходження до місцевих бюджетів

Про це в Івано-Франківську на нараді з керівництвом області та райдержадміністрацій заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Про це в Івано-Франківську на нараді з керівництвом області та райдержадміністрацій заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«У кожній області за моїм дорученням вже почали створювати аналогічні урядові робочі групи із забезпечення підвищення мінімальної зарплати. Завдання цих груп – володіти ситуацією по кожній бюджетній установі: що там відбувається і як виконується законодавство України щодо підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень. Не можна допустити жодних скорочень, переведення на неповні ставки чи скорочений робочий день», – сказав він.

Також, за словами Павла Розенка, робочі групи повинні працювати над тим, щоб не допустити «зрівнялівки» в оплаті праці. «Не можна допустити «зрівнялівки», коли низькокваліфіковані працівники будуть отримувати стільки ж, як і висококваліфіковані», – наголосив він.

Павло Розенко підкреслив, що для забезпечення на місцях відповідних рішень, Уряд надав необхідні механізми і ресурси.

«Для підвищення оплати праці працівників бюджетної сфери Уряд додатково заклав понад  40 млрд грн.у Державному бюджеті України і законодавчо надав право використовувати для оплати праці вчителів, лікарів, працівників соціальної сфери тощо, у тому числі, кошти місцевих бюджетів», – зазначив Павло Розенко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *