Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Міністерство фінансів залучило у Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) кредит у розмірі 400 млн євро

Міністерство фінансів активно працює над відновленням економічного зростання України, задля чого здійснює рішучі кроки для відновлення кредитування економіки України.

Міністерство фінансів активно працює над відновленням економічного зростання України, задля чого здійснює рішучі кроки для відновлення кредитування економіки України.

З метою розширення можливостей фінансування реального сектора економіки через українські комерційні банки, Мінфін сприяв залученню кредитних коштів ЄІБ для фінансування проектів малого та середнього бізнесу, а також проектів соціально-економічної інфраструктури, включаючи проекти з енергоефективності, пом’якшення наслідків змін клімату та адаптації до них.
Відповідно до умов кредиту, позичальником коштів буде Україна в особі Міністерства фінансів, яке надаватиме кредитні кошти відібраним банкам-учасникам для подальшого фінансування ними кредитних проектів власних клієнтів. Агентом Мінфіну у частині розподілу коштів виступає державний «Укрексімбанк».
Деталі про кредит:
– Кошти позики ЄІБ можуть спрямовуватися Міністерством фінансів на кредитування комерційними банками середньо- та довгострокових інвестиційних потреб (до 10 років) та середньострокового обігового капіталу (від 2 років) підприємств приватного сектора економіки України.
– Розмір кредитів, на які можуть претендувати компанії, – до 12,5 млн євро (для МСП з кількістю працівників до 250 осіб та КСК з кількістю працівників 250 – 3000 осіб ) та до 25 млн євро (для КСК з кількістю працівників 250 – 3000 осіб та підприємств з кількістю працівників понад 3000 осіб).
– Кредит було виділено в рамках інвестиційного проекту "Основний кредит для малих і середніх підприємств та компаній з середнім рівнем капіталізації".
Міністерство фінансів продовжило строк подачі банками заявок на участь у спільному проекті України і Європейського інвестиційного банку до 1 липня 2016 року. 
Про це сказано в повідомленні прес-служби Укрексімбанку, який виступає агентом Мінфіну в рамках цього проекту.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *