Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Мінрегіон у 2016 році посилить співпрацю з Комітетом з питань будівництва, містобудування і ЖКГ

 

 

Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, проведену протягом 2015 року, визнано задовільною.

Таке рішення було прийнято 17 лютого на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства під час якого члени Комітету взяли до уваги річний звіт Мінрегіону.

На засіданні Комітету Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко презентував концепцію Фонду енергоефективності, розроблену Мінрегіоном спільно з Німеччиною та європейськими партнерами.

За підсумками презентації Комітет та Міністерство домовилися про співпрацю у 2016 році. В обговоренні питань подальшої співпраці взяли участь заступники Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк, Роман Чуприненко та Максим Малашкін.

Серед головних питань, які потребують обговорення, було визначене питання проведення земельної реформи. Депутати запросили голову Держгеокадастру Максима Мартинюка найближчим часом взяти участь у засіданні Комітету для обговорення шляхів її реалізації.

Окрему увагу приділили законопроекту «Про житлово-комунальні послуги», який прийнятий Верховною Радою у першому читанні та наразі доопрацьовується в профільному Комітеті. Він має бути винесений на друге читання вже найближчим часом. Також потребує обговорення питання реалізації положень Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

Крім того члени Комітету акцентували увагу на необхідності посилити співпрацю Комітету та Мінрегіону у будівельній галузі, де наразі накопичилися системні питання, що потребують оперативного вирішення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *