Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Мінсоцполітики: Субсидії будуть призначені восени автоматом тим, кому не призначили весною


Тим, хто вже оформив субсидію на житлово-комунальні послуги з 1 квітня, через півроку не потрібно буде додатково звертатися до управлінь соціального захисту населення. Про це повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко під час засідання Уряду.


Тим, хто вже оформив субсидію на житлово-комунальні послуги з 1 квітня, через півроку не потрібно буде додатково звертатися до управлінь соціального захисту населення. Про це повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко під час засідання Уряду.

«Ми зафіксували той факт, що для тих людей, які вже отримували субсидії, яким була нарахована субсидія півроку тому, вони не потребують додаткового звернення до управлінь соцзахисту. Ми робимо це автоматично, в автоматичному режимі, обмінюючись інформацією з ДФС про доходи цих людей», – підкреслив міністр.

Крім того, він запевнив, що ті, кому було відмовлено в субсидіях, також в жовтні матимуть можливість автоматичного призначення субсидій по першому зверненню.

«Ми уважно моніторимо ситуацію, намагаємося в робочому режимі виправити всі проблеми. Є системні питання, на які ми повинні реагувати, змінивши певну послідовність нарахування субсидії, внести відповідні зміни до рішень Кабінету Міністрів. Це стосується врахування певних доходів людини або неврахування їх, а також проблеми того, що люди звертаються сьогодні за призначенням субсидії, але у зв'язку з тим, що рівень їх доходів дозволяє поки платити, їм відмовляють, ми будемо пропонувати рішення щодо того, щоб з жовтня, коли прийдуть нові платіжки, вони ще раз не зверталися до управлінь соцзахисту і щоб субсидія їм нараховувалася автоматично по першому зверненню. Напрацьовані комплексні зміни, які випливають з тих проблем, які ми сьогодні бачимо», – повідомив міністр.

Павло Розенко звернувся до усіх міністерств в найкоротші терміни погодити запропоновані зміни.

При цьому Павло Розенко запевнив, що Міністерство працює над вирішенням існуючих проблем. Зокрема, і щодо ліквідації черг.

«Ми розуміємо і бачимо, що є черги, є певна напруга в цих чергах, але ми звертаємося до всіх з проханням зрозуміти. 1,5 млн. родин сьогодні звернулося до нас – до системи місцевих органів влади. Очевидно, що є затримки. Але наша система субсидій, нагадую, побудована таким чином, що незважаючи від часу звернення, якщо це буде чи у травні, чи в кінцевий термін червня, людям все одно буде нарахована субсидія з 1 квітня 2015 року», – наголосив міністр.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *