Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Міст у Делятині готовий до асфальтування

На початку осені цього року на автомобільній дорозі Н-09 Мукачево – Львів розпочалися роботи з капітального ремонту шляхопроводу через річку Любіжня та залізницю. На сьогоднішній день на об’єкті виконано основні роботи та забетоновано проїзну частину.

Наступний етап будівництва розпочнеться, як тільки бетон набере необхідної міцності. Мостобудівники перейдуть до влаштування двох шарів асфальтобетону.

Виконані роботи щодо підсилення додатковим армуванням нижньої зони балок третього прогону. Також підсилено три середніх ряди діагфрагм третього прогону двосторонніми об’ємними каркасами, встановлено арматурні анкери на конструкції прогонів, підсилено всі прогонові конструкції влаштуванням монолітної залізобетонної накладної плити з виступаючими консолями під тротуари, влаштовано елементи мостового полотна, сполучено шляхопровід із підходами за допомогою перехідних плит та зведено залізобетонні відкрилки.

Довжина нової споруди становитиме 95 м. Ширина проїзної частини – 8,7 м, двосторонніх тротуарів – 1,64 м.

Капітальний ремонт здійснюється за Національним проєктом “Велике будівництво”.

Довідково

На дорозі державного значення Н-09 Мукачево – Львів у межах Івано-Франківської області є 70 штучних споруд, загальною протяжністю 2,26 км. П’ять мостів, що мають довжину понад 100 м: через річки Прут, Бистрицю Надвірнянську, Бистрицю Солотвинську і Дністер.

Найбільший міст – через річку Дністер у Галичі довжиною 336 м. Він побудований у 1981 році.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *