Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Місце жінки у суспільстві

       

       
З метою ознайомлення безробітних жінок з особливостями сучасного працевлаштування 12 травня 2015 року був проведений профконсультаційний семінар на тему: «Жінка на ринку праці». Фахівець відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк акцентувала увагу присутніх на  формуванні впевненості у собі, своїх силах, розвитку вмінь до самостійного пошуку роботи, таких як співбесіда з роботодавцем, техніка телефонних дзвінків, написання резюме тощо. Безробітні жінки ознайомлювалися з інформаційними матеріалами, які розміщені в гендерному куточку. Зазвичай семінар проходив у невимушеній атмосфері. Це, скоріше за все, семінар-дискусія. Обговорювалися наступні питання: „Жінка. Кар'єра. Сім'я", „Жінка – рівний діловий партнер", „Жінка і стрес", „Робота жінки за кордоном: ризики сьогодення".
     Головна мета таких заходів – формування в середовищі безробітних жінок свідомого ставлення до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування, підвищення рівня внутрішньої мотивації для досягнення власних життєвих цілей.
   Одне з важливих питань, яке було розглянуте на заході – працевлаштування жінок. Безробітні визначали причини, які заважають їм влаштуватися на роботу, всі мали змогу поділитися досвідом у пошуку роботи, зокрема у роботі з особистими контактами.
Заходи, які проводяться Надвірнянським районним центром зайнятості допомагають формувати у безробітних жінок  адекватну самооцінку, впевненість у власних силах, а також мотивують до організації приватного підприємництва.
      Значну увагу служба зайнятості приділяє психологічній підтримці безробітних жінок. В заході взяли участь 15 жінок з числа безробітних.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *