Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Міжнародний день людей похилого віку та день ветерана

 

Сьогодні відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Привітати поважних людей прийшли перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець та заступник міського голови Василь Василенко.
«Турбота про людей похилого віку — справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути Вашими послідовниками — велика честь і відповідальність. У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Від усього серця бажаю Вам – людям поважного віку щастя, міцного здоров’я, радості, довголіття, миру та злагоди. Зі святом Вас!» – побажав присутнім Богдан Зеленчук.
Також за активну громадянську позицію та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана нагороджено спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради ветеранів свята.
Для людей похилого віку було організовано святковий стіл та концертну програму у виконанні: народного муніципального оркестру «Аркан» та вокалістів Віктора Чудновський та Леся Гайдаш.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *