Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Міжнародний турнір з дзюдо на призи дворазового призера Олімпійських ігор Романа Гонтюка

        В спорткомплексі  профкому ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" 21 вересня 2013 року відбувся міжнародний турнір з дзюдо на призи дворазового призера Олімпійських ігор Романа Гонтюка. Змагання розпочалися з благословення о. Олега Траска. В  урочистій частині спортсменів привітали начальник Головного управління у справах молоді і спорту Івано-Франківської ОДА Мирослав Карабін, заступник голови районної державної адміністрації Степан Іроденко, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту РДА Василь Масевич, заступник районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, директор спорткомплексу профкому ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" Тарас Вінтоняк, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Євген Боднарук, який вручив цінні призи кращим спортсменам з дзюдо та самбо СДЮШОР ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».
                  В міжнародному турнірі з дзюдо взяло участь дев’ять команд з України, а також команди з  Сербії та Молдови.
     Дівчата в вишиванках, за доброю українською традицією піднесли запашні короваї 
 представникам команд гостей.

         Організатором Міжнародного турніру з дзюдо виступила СДЮСШОР ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» під патронатом відділення Національного олімпійського комітету України.
            Переможцем міжнародного турніру з дзюдо на призи дворазового Олімпійського чемпіона Романа Гонтюка стала команда спортсменів Надвірнянського району – СДЮШОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», на другій сходинці змагань – команда Республіки Молдова, на третьому – команда з міста Хмельницька.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *