Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Міжвідомча рада ОДА розглянула стан реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми

27 липня відбулося засідання «круглого столу» міжвідомчої ради облдержадміністрації з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Захід присвячено Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми, що був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році.

Розглянуто питання щодо стану реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в області та погоджено план проведення інформаційної кампанії «Подорожуй безпечно», яка пройде 31 липня на Вічевому майдані в Івано-Франківську з 15-ї до18-ї години.

«Проблема торгівлі людьми має глобальний характер, адже постраждати може людина будь-якого віку, статі, походження, з будь-якою освітою і рівнем достатку, – зазначив під час проведення заходу заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський. – Тому лише спільними зусиллями органів влади, місцевого самоврядування, правоохоронців, церкви, громадського сектору та засобів масової інформації можна домогтися ефективного результату у боротьбі із сучасним рабством та наданні допомоги особам, які постраждали від цього виду злочину».

Координацію роботи з питань проведення інформаційної кампанії здійснює департамент соціальної політики ОДА. Також будуть залучені представники обласного центру зайнятості, головного територіального підрозділу Державної міграційної служби, структурного підрозділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Національної поліції України та БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *