Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Модернізація промислових підприємств дозволить суттєво поліпшити екологічне становище в регіонах – Глава держави

Досвід модернізації Єнакіївського металургійного заводу та будівництва нової аглофабрики має використовуватися по всій Україні для поліпшення екологічної ситуації та зменшення шкідливих викидів у навколишнє середовище, наголошує Президент України Віктор Янукович.

Про це Глава держави сказав під час презентації проекту будівництва нової аглофабрики ПАТ «Єнакіївський металургійний завод».

«Такі проекти, вони потрібні сьогодні по всій країні, особливо на великих промислових підприємствах», – зазначив Віктор Янукович. «Ті технології, які будуть застосовуватися, – найсучасніші. Вважаю, що це велика перемога, яка прийде у 2016 році, коли ми запустимо нову аглофабрику», – сказав Президент.

У свою чергу, генеральний директор ПАТ «Єнакіївський металургійний завод» Олександр Подкоритов назвав будівництво нової аглофабрики важливим етапом у програмі реконструкції заводу. За його словами, питання екології та збереження навколишнього середовища буде одним з головних під час будівництва.

Віце-президент компанії Siemens VAI Крістоф Айхінгер під час презентації зазначив, що концепція аглофабрики є найкращим доступним технологічним проектом у світі. «Ця аглофабрика стане еталоном як для України, так і для країн СНД – це стосується як якості агломерату, виробничої потужності, так і захисту навколишнього середовища», – сказав він.

За словами Крістофа Айхінгера, вже завершено базовий інжиніринг проекту, проведено лабораторні іспити зразків сировини, на яких працюватиме аглофабрика, підписано технічну специфікацію.

Засновник компанії «СКМ» Ринат Ахметов нагадав, що під час роботи губернатором Донецької області Віктор Янукович неодноразово наголошував на необхідності збереження Єнакіївського метзаводу. «Незважаючи на всі труднощі, це завдання виконано. Нині завод не просто працює, він розвивається, модернізується», – сказав він. Р.Ахметов наголосив, що впровадження нових технологій, спрямованих на збереження навколишнього середовища та зменшення шкідливих викидів, і надалі залишатиметься пріоритетом компанії. «У містах, де є наші комбінати, – в Єнакієво, Маріуполі, Запоріжжі – люди будуть дихати чистим повітрям», – сказав він.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *