Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Молодь на захист країни

 

 
Уже в молодших класах учні усвідомлюють такі поняття, як "Батьківщина", "подвиг", "патріот", вчаться шанувати землю батьків, вивчають свій родовід. До кожного юнака необхідно доводити, що військова служба – це не тільки обов’язок громадянина України, а важливий процес подальшого розвитку та фізичного змужніння особистості, формування чітких чоловічих рис характеру, загартування тіла й духу, зміцнення патріотичних почуттів, щоб у будь-який час стати на захист Батьківщини.
      Досвід роботи показує, що військово-патріотичне виховання учнів у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни необхідно проводити систематично, цілеспрямовано і наполегливо. Саме з цією метою  10 лютого 2016 року в Надвірнянській школі I-III ступенів  №3 відбулась зустріч зі шкільною молоддю. В  даному заході взяли участь представник  Надвірнянського комісаріату заступник військового комісару Левицький Андрій , представник обласного центру зайнятості Тарас Бондаренко та фахівці Надвірнянського центру зайнятості Іванна Зінченко та Уляна Півторанюк ,представники навчального закладу Військової академії м. Одеса .Основний акцент даної зустрічі — це презентація даного навчального закладу  та пропозиція навчання за військовими професіями.
     Військова академія — це сучасний міжвидовий навчальний заклад , що здійснює підготовку офіцерів для Збройних сил України та інших військових формувань, за освітньо — кваліфікаційним рівнем бакалавр та магістр. Представники закладу розповіли про умови вступу, а також ознайомили з факультетами, і умовами проживання. Учні активно спілкувались з представниками заходу, та отримали інформаційні матеріали по даному навчальному закладу.
 Отже,тепер вибір за вами…..
 
Надвірнянський районний цент зайнятості
Відділ активної підтримки безробітних

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *