Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Молодь – наше майбутнє Наслідок молодіжного безробіття – зниження трудової мотивації.

Одним з найбільш небажаних наслідків молодіжного безробіття є зниження трудової мотивації, затримки у формуванні способу життя в тих молодих людей, чиє трудове життя починається з безробіття.Проблема працевлаштування молоді є однією із головних,  адже майже кожен другий шукач роботи, який звернувся до центру зайнятості у її пошуку, – це молода людина.
У Надвірнянському  районному центрі зайнятості 13 лютого 2014 року проведено семінар на тему: «Молодь на ринку праці», спрямований на підвищення мотивації до праці, визначення власних професійних цілей.  Провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Сергій Костів ознайомив  з перевагами, які має молодь на ринку праці, згідно положень нового Закону України «Про зайнятість населення», з активними заходами державної служби зайнятості щодо молоді, можливостями для відкриття власної справи та основними шляхами пошуку роботи, технікою співбесіди з роботодавцем.
У ході семінару учасники дізналися про вимоги роботодавців до працівників, набули певних навичок самопрезентації та ефективного спілкування, а також отримали багато корисної інформації, пов’язаної з працевлаштуванням.
Така форма роботи з молоддю, як проведення семінарів сприяють підвищенню конкурентоспроможності молодих людей на ринку праці, що, в свою чергу, допоможе їм у пошуку роботи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *