Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

МОЛОДЬ — РУШІЙНА СИЛА СУСПІЛЬСТВА

     У сучасному суспільстві молодь становить окрему частину ринку праці. З одного боку, вік сприяє високій мобільності, відкритості, сміливості у зміні та пошуку роботи. З іншого – молоді не вистачає відповідного досвіду, щоб бути конкурентоспроможною на ринку праці. Тому, безробіття молоді є однією з найгостріших соціально-економічних проблем на регіональному ринку праці. У звязку з цим, Надвірнянським районним центром зайнятості 17 січня 2015 року був проведений профінформаційний семінар для молодих осіб на тему : “ Молодь на ринку праці”. Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Уляна Півторанюк наголосила, що найпривабливішим засобом вирішення проблеми зайнятості для молодих людей є підприємницька діяльність.

Запрошеним на захід безробітним були роздані опитувальники: «Визначте свої переваги при працевлаштуванні”,  де вони перераховували  переваги щодо працевлаштування з метою освідомлення своїх сильних сторін, надбання навичок впевненості.

Молодим людям з низьким потенціалом працевлаштування та низькою мотивацією до праці служба зайнятості в першу чергу надає психологічну підтримку на мотиваційному та когнітивному рівнях. 

Розглянуті особисті приклади спроб пошуку роботи внесли в семінар характер «живої» дискусії, адже вони змогли поспілкуватися, розповідаючи про власні історії, обговорили  прогресивні вчинки в трудовій діяльності. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *