Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Молодіжний форум

 

 
09-10 вересня 2015 року відбувся Форум молодіжних громадських організацій області «Молодіжний рух Прикарпаття та його роль в розбудові громадського суспільства» на базі позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Перлина Придністров’я» (с. Михальче Городенківського району).
Відділ молоді та спорту райдержадміністрації відрядив на Форум двох представників молодіжної громадської організації, пластунів з с. Білих Ослав Лесяю Бойко та Юрія Струка.
Програма Форуму містила наступні пункти:
1. Молодь і громада: розвиток місцевої демократії та формування громадського суспільства.
2. Роль і місце молодіжних громадських організацій та рухів у розбудові громадського суспільства в області. Проекти, програми, соціально вагомі ініціативи молодіжних громадських організацій.
3. Презентація Дорожньої карти реформування молодіжної сфери.
4. Обговорення «Концепції Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на 2016-2020 роки».
5. Обговорення проекту обласної цільової соціальної програми «Молодь Прикарпаття»  на 2016 -2020 роки.
6. Основні напрямки діяльності інститутів громадянського суспільства на 2016 рік.
7. Координація зусиль молодіжних громадських організацій Прикарпаття для здійснення соціально значущих програм та проектів.
8. Фінансова підтримка інститутів громадянського суспільства.
         Учасники Форуму також взяли участь у спортивних змаганнях, інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» та презентували діяльність своїх організацій.
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *