МОЛОЛЬ НАДВІРНОЇ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ» УПОРЯДКУВАЛА ФУДБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК І ВИСАДИЛА АЛЕЮ БЕРІЗОК
17 березня 2016 року в міській зоні відпочинку небайдужа молодь міста в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» упорядкувала футбольний майданчик: почистили поле від хмизу, визбирали сміття та висадили алею молодих берізок.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/20160317_161443.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/20160317_160201.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/20160317_160301.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/20160317_160940.jpg)
17 березня 2016 року в міській зоні відпочинку небайдужа молодь міста в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» упорядкувала футбольний майданчик: почистили поле від хмизу, визбирали сміття та висадили алею молодих берізок.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/20160317_161309.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/20160317_161443.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/20160317_160210.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/20160317_160201.jpg)
0 Коментарі