Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Моніторинг та контроль – запорука злагодженої праці

У департаменті соціальної політики облдержадміністрації відбулася скайп-нарада із районними структурними підрозділами з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення щодо реалізації норм виконання постанови КМУ від 20 червня 2018 № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».
Зокрема, за період від початку дії пілотного проекту по даний час вже видано 5935 «пакунків малюка», матерям які народили дитину після 01.09.2018 року.

Пакунки малюка видаються при народженні дитини в пологовому будинку. Департаментом соціальної політики налагоджена робота щодо вчасної доставки «пакунків малюка» до пологових будинків. На даний час усі вони забезпечені такою допомогою.

Департамент щосереди проводить моніторинг щодо поставок та видачі одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Підчас наради також обговорено проблемні питання, які виникають при зверненні громадян за призначенням допомоги по догляду за дитиною до трирічного віку «муніципальна няня», відповідно до постанови КМУ від 30 січня 2019 року №68 «Деякі питання надання послуг з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *