Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

МВС і ГПУ затримали двох екс-бійців “чорної роти Беркуту” – Арсен Аваков

В рамках розслідування розстрілу учасників Євромайдану на вулиці Інститутській в Києві 20 лютого 2014 року, МВС і ГПУ сьогодні затримали двох бійців так званої «чорної роти» колишнього спецпідрозділу «Беркут». Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков.

За його словами, в ході реалізації оперативної інформації слідчими органами проведено 18 обшуків у відношенні 20 колишніх співробітників екс-«Беркуту». Під час обшуків вилучено речові докази, які безпосередньо мають відношення за фактом пред'явленої підозри у вчиненні злочину.

Арсен Аваков відзначив, що в найближчі години буде оголошено про обґрунтованій підозрі ще 18 екс-беркутівцям, що переховуються, і які будуть оголошені в розшук.

За словами Арсена Авакова, обидва затриманих бійця, як і 18 розшукуваних – були бійцями так званої «чорної роти Беркута». 20 лютого минулого року вони отримали злочинний наказ від міністра МВС Захарченказастосувати вогнепальну зброю проти мирних учасників Євромайдану і стріляли по людях.

«Слідство по крупицях відновлює картину цього трагічного дня. Так, істину встановити не просто, і багато хто в бігах – але так буде не завжди – відплата буде невідворотною – крок за кроком – але будуть покарані всі, від Януковича-Захарченка до того, хто «виконував» наказ і нелюдяно натискав на гашетку по мирних людях», – підкреслив Арсен Аваков.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *