Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ЛЮДЕЙ! Для безробітних – День відкритих дверей на виробництві ПП «Турів В.Ф.»З метою працевлаштування на ринку праці та посилення мотивації до пошуку роботи, 30 липня 2015 року Надвірнянським районним центром зайнятості було організовано та проведено День відкритих дверей на виробництво. Даний захід для безробітних став як практичною частиною екскурсійного ознайомлення з виробництвом так і можливою поспілкуватися з підприємцем та власником Василем Турівим.
Підприємство по виготовленню кольорової облицювальної сухопресованої цегли – розташоване в м.Надвірній, продукція його користується попитом, потребувана замовниками на ринку збуту.
Екскурсійне знайомство з приміщеннями та технічним обладнанням, а також з процесом роботи сухопресованих різних форм цегляних форм, розпочала майстер приватного підприємства Дарія Лунів. Вона розповіла для чого виготовляється і використовується цегла, скільки працює осіб і як впроваджується спосіб «народження» нових цеглин.
На даному заході – День відкритих дверей підприємства був запрошений начальник управління економічного розвитку та торгівлі Надвірнянської районної держадміністрації Василь Уніят та  12 безробітних, серед яких були вимушено переселені особи. Так, одному з безробітних, який входить в дану категорію, Василь Турів запропонував можливість пройти стажування на підприємстві з подальшим працевлаштуванням, адже метою заходу було надати допомогу в наданні робочого місця. Завершив екскурсійне знайомство з цехами та складальними приміщеннями заступник Ігор Мацилепа. При цьому він докладно розповів про постачальників товару ( щебеню, дрібного каміння, піску та інших «сирих» матеріалів) з яких робиться цегла для будівництва житлових масивів. Фахівець Уляна Півторанюк наголосила на необхідності проходження стажування в разі працевлаштування, адже правила техніки безпеки та відповідний інструктаж дозволить якісно виконувати роботу.
Після завершення заходу заходу – залишилась на згадку фотографія – як нагадування про тісну співпрацю Надвірнянським районним центром зайнятості з роботодавцями району. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *