Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

“Ми шукаємо роботу!”- семінар для молоді Працевлаштування молоді – корисні поради.

Семінари- це один із заходів, метою яких є надання практичної допомоги з техніки працевлаштування, підвищення самооцінки людей, що до нас звертаються, активізація зусиль клієнтів у пошуку роботи.

Семінари- це один із заходів, метою яких є надання практичної допомоги з техніки працевлаштування, підвищення самооцінки людей, що до нас звертаються, активізація зусиль клієнтів у пошуку роботи.
У сучасному суспільстві молодь становить окрему частину ринку праці. З одного боку, вік сприяє високій мобільності, відкритості, сміливості у зміні та пошуку роботи. З іншого – молоді не вистачає відповідного досвіду, щоб бути конкурентоспроможною на ринку праці. Тому, безробіття молоді є однією з найгостріших соціально-економічних проблем на регіональному ринку праці. З цією метою в Надвірнянському районному центрі зайнятості був проведений 15 липня 2015 року захід на тему “Особливості зайнятості молоді”. На тренінг-семінар була запрошена Роксоляна Сабадаш — головний державний інспектор Управління Держпраці України в Івано-Франківської області, яка розповіла про основні питання щодо змін у трудовому законодавстві, положення нормативно-правових актів.
Фахівець відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк розповів про професії, що користуються попитом  у регіоні та визначення вимог роботодавців до претендентів на вакантні посади та робочі місця.
Семінар проходив у невимушеній атмосфері спілкування, конструктивного діалогу між слухачами – тією категорією молодого покоління, яка потребує  посиленої уваги та допомоги.
Фахівець наголосила, що переваги при працевлаштуванні надаються активній, мобільній молоді. Тобто, тим людям, які швидко адаптуються в суспільстві, мають належну освіту, володіють різними видами сучасної технології. В рамках проведення семінару було обговорено питання причин безробіття, їхнього подолання. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *