Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Михайло Вишиванюк: «Є план капітального ремонту доріг і до початку зими він буде виконаний»

 

news-image

 

news-image
На цьому наголосив голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк під час брифінгу для ЗМІ стосовно ремонту доріг на Прикарпатті.

«Є план капітального ремонту доріг і згідно нього й працюємо. Ми чітко окреслили цілі і виконуємо їх. Держава реагує на наші прохання і область вже отримала і освоїла на капітальний ремонт доріг більше 30 мільйонів гривень», – повідомив голова ОДА.

 За словами Михайла Вишиванюка, на разі проходять планові ремонти доріг. Вже завершено великий обсяг в місті Болехів, більше 12 мільйонів гривень витратили на капітальний ремонт дороги в Заболотові, виконано роботи на об’їздній в місті Коломиї,чималий об’єм робіт завершується в Надвірній, проходять ямкові ремонти по трасі Коломия-Городенка, вже приступили до ямкового ремонту на ділянці дороги Заболотів-Косів, з понеділка буде продовжено роботи в Косівському районі згідно плану: на дорогах Косів-Коломия і Косів-Верховина.

Окрім того, як підкреслив очільник Прикарпаття, Президент України оголосив 2014 рік – роком будівництва і капітального ремонту доріг в Україні та доручив Кабінету Міністрів України передбачити кошти в бюджеті на ремонт автошляхів.

«В нас є багато проблем з дорогами і ми їх не приховуємо, проте є не лише один населений пункт Кути, де люди вирішили піти на конфлікт. Ми маємо чіткий план проведення робіт і від нього не можемо відступати, адже у нас не має скільки техніки аби одночасно робити ремонт всюди. План є, і він виконується, тож думаю, що до зими основний ямковий ремонт буде проведено», – наголосив Михайло Вишиванюк.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *