Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Михайло Вишиванюк закликав місцевих політиків не займатись дешевим піаром

 

news-image

 

news-image
«Здобувати дешевий рейтинг, займаючись дешевим піаром – це зараз найпростіше», – зазначив журналістам голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк, коментуючи журналістам ситуацію з білбордами, які нещодавно з’явилися на вулицях Івано-Франківська і закликають Держказначейство повернути громаді міста гроші.

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванок не розуміє, яких коштів сьогодні Івано-Франківськ може вимагати від казначейства. Адже, за його словами, обласний центр Прикарпаття більше «проїдає», ніж заробляє. Тому жодних претензій до державних органів у міської влади бути не може.

 «Якщо ми пишемо віддай гроші, то треба писати, чиї гроші. І якщо ми подивимося на прибутки міста Івано-Франківська, і скільки споживає місто Івано-Франківськ, то я хочу сказати, що місто отримує дотації на суму 700 мільйонів гривень від держави. Івано-Франківськ є дотаційним, а з урахуванням світової кризи та з урахуванням, як нам зараз «допомагають» ближні сусіди, я маю на увазі Росію, до якої експорт української продукції упав на 30%, відповідно зменшилися і надходження до бюджету, і цих грошей, які мали бути в бюджеті їх немає, в тому числі і на виплати дотацій. Треба трохи потерпіти, і добре подумати, що нам важливіше: зберегти суверенітет України чи втратити його.  І, якщо ти серйозний політик, то до всіх вимог потрібно підходити з державною відповідальністю. А не здобувати дешевий рейтинг на дешевому піарі» – заявив Михайло Вишиванок.

Також голова ОДА підкреслив, що сьогодні як ніколи треба “триматися купи” та підтримувати курс Президента, який веде Україну до Європейського Союзу, а не робити ударів в спину та ставити підніжки і починати розшарпувати Україну зсередини. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *