Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Мирон Матейко: Епідеміологічний поріг грипу на Прикарпатті не перевищено

 Про це під час прес-конференції для представників засобів масової інформації повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мирон Матейко.

 Про це під час прес-конференції для представників засобів масової інформації повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мирон Матейко.

Посадовець, зокрема, поінформував про основні симптоми гострих вірусних інфекцій, заходи протидії поширенню захворювань та методи їх лікування.

«На даний час епідеміологічний поріг на Прикарпатті не перевищено, – повідомив Мирон Матейко. – Сьогодні на лікуванні у медичних закладах області перебувають 197 осіб із симптомами пневмонії. Лише у двох із загального числа хворих діагностовано підозру на вірусну пневмонію».

Зважаючи на різкий спалах гострих распіраторних вірусних інфекцій у багатьох областях України та їх летальними випадками, медичні працівники області закликають прикарпатців своєчасно провести вакцинацію.

Як повідомила представник департаменту охорони здоров’я ОДА Марія Бойко, основними типами групи, які циркулюють на території Івано-Франкіщини, є віруси грипу А, В та С.

«Найбільшу небезпеку захворюваності на грип викликають його ускладнення, – наголосила Марія Бойко. – Тому вкрай важливо, аби при перших симптомах слабкості, високої температури тіла, запаморочення, втрати свідомості, хворі зверталися за медичною допомогою та уникали самолікування. Окрім того, варто вже сьогодні потурбуватися про своє здоров’я та своєчасно провакцинуватися».

Разом з тим, медики області радять жителям оминати місця великого скупчення осіб, дотримуватися особистої гігієни та маскового режиму, при перших симптомах хвороби залишатися вдома і обов’язково звертатися за допомогою до медичних працівників.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *