Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На базі комунального підприємства «Надвірнакомунсервіс» проведено семінар – навчання

7 липня 2015 року на базі комунального підприємства «Надвірнакомунсервіс» м. Надвірна Івано-Франківської області відбувся семінар – навчання з питань дотримання чинного законодавства про працю щодо умови укладання та виконання колективного договору для підприємств комунальної форми власності. Участь у семінарі взяли – головний державний інспектор Управління Держпраці в Івано- Франківській області Сабадаш Роксоляна Тарасівна та керівники підприємств: МКП «Надвірнашляхбуд», КП «Ланком» смт. Делятин, КП «Надвірнакомунсервіс», КП «Надвірнаводоканал».
Відкрив семінар головний державний інспектор Управління Держпраці в Івано- Франківській області зі вступним словом про те, що колективний договір укладається з метою регулювання виробничих , трудових і соціально- економічних відносин, і узгодження інтересів працівників, власників або уповноваженими ними сторін.
Під час семінару керівникам підприємств було надано роз’яснення щодо гарантій, пільг та компенсацій, передбачені для працюючих чинним законодавством та наголосилося, що колективний договір повинен обов’язково передбачати захист прав і спеціальних інтересів осіб, які постраждали на виробництві від нещасних випадків (профзахворювань), а також утриманців і членів сімей.
  Також учасники обговорили питання про права та обов’язки профспілок та їх обєднань.

Головний державний інспектор Управління Держпраці в Івано- Франківській
області   Р.Сабадаш

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *