Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На брифінгу підбили підсумки роботи САД області у цьому році та озвучили плани на 2021 рік

Керівник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак провів пресконференцію за попередніми підсумками будівельно-ремонтного сезону САД у 2020 році та окреслив плани на 2021 рік.

Захід відбувався в режимі онлайн, де за допомогою майданчика ZOOM до обговорення приєдналися журналісти різних ЗМІ.

За останні п’ять років Служба автомобільних доріг в області планово та цілеспрямовано реалізує державні програми, завдяки чому якісним транспортним сполученням з’єднуються сусідні обласні центри: Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Чернівці, Тернопіль.

У 2020 році продовжено відновлення автомобільної дороги Н-09 Мукачево – Львів, Н-10 Стрий – Чернівці – Мамалига, Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, Р-62 Криворівня – Чернівці. Саме ці автошляхи створюють так звану «Золоту підкову Карпат» і дають потужний поштовх до зростання вантажо- і пасажиропотоків, соціально-економічного розвитку, зокрема туристичної галузі. Адже покращився доступ до принад мальовничого Карпатського краю. Також розпочато відновлення а/д Р-21 Долина – Хуст, що відкриває нові можливості для розвитку Прикарпаття.

Важливою складовою стратегії розвитку дорожнього господарства області є початок відновлення міжнародної траси М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, яка забезпечує транспортне сполучення із центральними областями України.

Дороги державного значення Івано-Франківщини є транзитними для міжнародних напрямків та сполучення із країнами Євросоюзу, зокрема з Польщею, Румунією, Словаччиною. Тож відновлення автошляхів є стратегічним завданням Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор».

Показовою за якістю ремонту, придорожньої інфраструктури, комфорту і безпеки руху є відновлена територіальна дорога Т-09 – 06 Івано-Франківськ – Надвірна. Це продовження реалізації амбітного плану служби автодоріг щодо забезпечення якісним сполученням районних центрів. У цьому розрізі варто згадати відновлення а/д Р-20 Снятин – Тязів, а/д Т-09-05 Делятин – Раківчик, , Т-09-10 Бурштин – Калуш та інших доріг, ремонт яких буде продовжено в наступних роках.

За останні п’ять років на дорогах державного значення Івано-Франківщини відновлено 9 мостів. Зокрема, в 2017 році збудовано міст у Драгомирчанах через Бистрицю Солотвинську на а/д Н-10 Стрий – Мамалига, в 2019 році здано в експлуатацію відбудований міст через Рибницю в м. Косів на а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, зруйнований повінню 2008 року. У 2020 році завершено будівництво мосту через Дністер біля Сівки Войнилівської на а/д Т-09-10 Бурштин – Калуш. Завершується капітальний ремонт мосту через річку Луква в Боднарові на а/д Н-10 Стрий – Мамалига. Триває ремонт ще кількох мостів.

2021-й для Служби автомобільних доріг в області стане продовженням стратегії відновлення та експлуатації дорожньої інфраструктури – 1 017,6 км доріг загального користування державного значення та 365 мостів і шляхопроводів на них.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *