Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На черговій сесії розглянули звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2019 року

Виконання районного бюджету, цільових програм, фінансування ремонту доріг та закладів освіти за перше півріччя 2019 року. Ці та ряд інших питань розглянули на черговій XXVIII сесії Надвірнянської районної ради. Депутати затвердили порядок денний з 13 питань. Було обговорено найболючіші проблеми району. Найбільше обранці акцентували увагу на дорогах. Зокрема, запити в більшості стосувалися ремонту автошляхів у напрямку Бистриці, Лісної Тарновиці, Верхнього Майдану та Парища.

На XXVIII сесії депутати розглянули виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району.
Надвірнянська ЦРЛ та районна дитяча лікарня тепер комунальні некомерційні підприємства з новообраними директорами терміном на п’ять років Сергієм Ємельянчуком та Василем Монастирецьким. Депутати районної ради підтримали таке перетворення на XXVIII сесії.
Районні обранці також говорили про акти передачі-приймання майна, про виконання цільових програм та програми соціально-економічного та культурного розвитку району.
Про виконання та внесення змін до районного бюджету за перше півріччя 2019 року доповіла начальник управління фінансів РДА Леся Свідрак. Сума власних надходжень до бюджету складає більше 75 мільйонів гривень.
У владі кажуть заборгованості по зарплаті бюджетним установам не має. Фінансова незабезпеченість є тільки у двох радах Парищенській та Гвіздській.
Перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук розповів присутнім про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району. Йшла мова про фінансування шкільних внутрішніх санвузлів, будівництво майданчиків зі штучним покриттям, облаштування узбіч та ремонт мостів.
Уже незабаром з державного бюджету має надійти матеріальна допомога від Кабміну для вирішення соціально-побутових питань. Ця сума, кажуть у владі, складатиме 17 мільйонів гривень.
Йшла мова на сесії і про розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості. На сьогодні завершується будівництво модульної амбулаторії в селі Зелена. Подібне спорудження планується в селі Пнів, затверджено документи. А от Битків, Парище та Тисменичани чекають на затвердження з Києва.
Підтримали районні обранці звернення Верховинської районної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради щодо недопущення реваншу антиукраїнських сил.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *