Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На допомогу безробітним та школярам – виїзний мобільний центр

  
З метою надання інформації учням та батькам школярів, Надвірнянським РЦЗ  була проведена виїзна мобільна акція.

  
З метою надання інформації учням та батькам школярів, Надвірнянським РЦЗ  була проведена виїзна мобільна акція.
Зустріч відбулася на території Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів№1 1 вересня цього року.
Заступник директора Олена Гуменюк розпочала даний захід із привітанням всіх присутніх з Днем знань та побажала школярам відмінного навчання , а батькам – соціального добробуту та належної роботи. Серед запрошених на масовий захід був представник Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тарас Басюга, який наголосив на вагомості надання інформації людям про роботу та роль професійного самовизначення для школярів.
  
Спеціалісти працювали одночасно із учнями та їхніми батьками.
 Фахівці Тетяна Кучер та  Уляна Півторанюк розповіли присутнім про підприємство ВО КП «Карпати» та ВО «Електролюкс», як можливість працевлаштуватися та мати хорошу роботу із наданням соціального пакету. Для зручності та візуального сприйняття на весь екран в палатці були демонстровані ролики про підприємства та матеріали про специфіку роботи працівників, наглядну продукцію виготовлення деталей до автомашин, які будуть вмонтовані та використовуватись в експортуючих товарах.
 В свою чергу після завершення шкільної лінійки проводилась профорієнтаційна робота з учнями. Вони мали змогу пройти профдіагностичне тестування на вибір професії, що дасть їм змогу в майбутньому також працевлаштуватись, відповідно своїм індивідуально-психологічним особливостям. Для дітей молодшого та старшого шкільного віку – комп’ютер з тестовими методиками, банери та плакати профорієнтаційного нахилу.
Начальник відділу активної підтримки безробітних  Наталія Андрійович акцентувала увагу на тісній співпраці та важливості проведення акції, як доказу того, що осторонь не лишається служба зайнятості, а йде назустріч інтересам людини, її вимог до сьогодення в аспекті працевлаштування незайнятого населення.
 Дана виїзна мобільна акція з використанням модернізованого центру та кваліфікована допомога молодшому та старшому населенню, згуртувала все в один порив – думайте, дійте, рухайтесь вперед, прислуховуйтесь до порад, пропозицій, можливо ми Вам допомогли сьогодні, адже це наше завдання, бо служба зайнятості і ми працюємо для людей.
 
Відділ активної підтримки безробітних
Надвірняського районного центру зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *