Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На допомогу учням – мобільний центр профорієнтації!

                                                                                                              

                                                                                                              

Дитяча мрія скоро втілиться в реальність, бо кожен з нас в дитинстві та в шкільні роки мріяв обрати професію та стати…
Надвірнянським районним центром зайнятості 17 жовтня 2014 року була проведена виїзна акція з використанням мобільного центру профорієнтації в село Пнів. Дана зустріч із школярами Пнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася на території школи та запам’яталася запрошеним, як приємний та корисний візит фахівців з пізнавальної та інформаційної точки зору.             
На профорієнтаційне заняття, практичною частиною якого складали ігрові та рольові вправи, інформаційно-поглибленим екскурсом в історію світу професій та спеціальностей були запрошені: директор школи Олег Фединяк, вчителі, практичний психолог Тетяна Юдіна, та учні 7-9 класів.
Наочно діти могли побачити таблиці з видами типу професій, схему професіограми для співставлення уявного, математичного або творчого мислення, папки з описом професій, почути цікаву інформацію про різномаїття тих спеціальностей, які існують в світі.
Уляна Півторанюк – головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг акцентувала увагу дітей на важливості отримання задоволення від праці на робочому місці, адже людина повинна не тільки матеріально збагачуватись, а й бути потрібною перш за все собі, тобто перевтілювати індивідуальні особливості творчих задатків в продукт праці, або – «працювати на своєму місці». Цікаву інформацію отримали школярі від зачитування «Професійного гороскопу», рейтинга найпопулярніших професій, «жіночих» та «чоловічих», «щасливих», зникаючих на ринку праці спеціальностей. Особливо зацікавила вправа «Вгадай професію», де діти вгадували професію за допомогою мови жестів та рухів – вербально.
При завершенні заходу, який охопив понад 60 учнів, вчителі та наставники щиро подякували спеціалістам та сказали: «Для Вас завжди відкрити наші двері, бо Ви приносите користь людям».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *